We will answer all your questions

Lengvai ir greitai apskaičiuokite, kiek galite sutaupyti CO2e, veždami intermodalinį krovinį geležinkeliu „LTG Cargo” maršrutais, palyginti su kelių transportu.

Skaičiuoklė parengtą vadovaujantis AB „Lietuvos geležinkeliai“ Intermodalinių krovinių pervežimo šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimų vertinimo metodika Nr. M/FN13/LTG/6. Metodikoje pateiktas šiltnamio efektą sukeliančių dujų vertinimas atitinka standarto LST EN 16258:2013 Energijos suvartojimo ir šiltnamio efektą sukeliančių dujinių išmetalų skaičiavimo bei deklaravimo metodika teikiant transporto (krovininio ir keleivinio) paslaugas principus.

Intermodalinių krovinių CO2e sutaupymą fiksuojanti metodika

Siekiant atskleisti ir įvertinti klientų indėlį į aplinkos tausojimą, išvystėme intermodalinių krovinių CO2e sutaupymą fiksuojančią metodiką. Klientų pasiekimus krovinius pervežant  intermodaliniu būdu patvirtins „LTG Cargo“ išduodami Žaliųjų kilometrų sertifikatai. Pervežant intermodalinius krovinius „LTG Cargo“ klientai visi kartu 2022-ais metais sutaupė 67,5 tūkst. tonų CO2 emisijos. Esame dėkingi kiekvienam klientui už tvarią partnerystę ir kviečiame jungtis dar svarstančius bei kaupti savo 2023-ių metų Žaliuosius kilometrus.

Kodėl verta rinktis intermodalinius pervežimus? 

Vis labiau aiškėja būtinybė imtis veiksmų siekiant mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas. Krovinių gabenimas geležinkeliu yra vienas iš būdų padaryti jūsų logistiką tvaresnę. Krovinių gabenimas geležinkeliu lenkia kitas antžeminio transporto rūšis, kai kalbama apie bendrą anglies pėdsaką. Leiskite mums kartu rasti jums geriausiai tinkantį transporto sprendimą, kad sumažintume šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą.

Didžiausias intermodalinių vežimų laimėjimas – aplinkos tausojimas ir neigiamo sunkiųjų transporto priemonių poveikio aplinkai mažinimas. Tikimės, jog kuriama nauja praktika sustiprins kiekvienos iš transporto rūšių privalumus – geležinkelių ekonomiškumą ir ekologiškumą gabenant krovinius ilgais atstumais, o kelių transporto – lankstumą pristatant krovinius „nuo durų iki durų“.

Intermodalinių vežimų plėtra padeda spręsti ir krovinių vežimo problemas:

– Saugumas keliuose, įsipareigojimai dėl eismo įvykių;

– Vairuotojų trūkumas;

– Laiko praradimai muitinėse ir kelių užkrautumas;

– Mobilumo paketo apribojimai;

– Apribojimai ir išlaidos, susijusios su griežtėjančiais aplinkosaugos reikalavimais;

– Įvairūs transporto srautų apribojimai ir išlaidos už mokamus kelius.

Mes prisidedame prie ekologiškesnio pasaulio ir skatiname kiekvieną įmonę išsikelti savo CO2e mažinimo tikslus. Dabar pats laikas – rinkitės žalesnę logistiką!

Sužinokite kaip galite pradėti kaupti savo Žaliuosius kilometrus ir gauti tai patvirtinantį sertifikatą jau šiandien. Susisiekite su mumis! Mes atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Tel.: +370 5 202 1515

El. paštas: [email protected]